1 Kasım 2010 Pazartesi

Abdullah Avcı Goal dergisine konuştu

GOAL dergisinin Kasım sayısı sizi yine futbola doyuracak!

Dünya futbolunu en yakından takip eden dergi GOAL’ün yeni sayısı Golcü Özel Sayısı başlığını taşıyor.

Bu başlık olurda dergide golcülere özel bölümler ayrılmaz mı?

TOP 15: Avrupa’nın En İyi Golcüler

GOAL dergisinin geleneksel dosyası Avrupa’nın golcülerine ayrıldı. Adı golle anılan 15 futbolcu… Acaba ilk üç sırada kim var?

Hollanda futbol ligi Eredivisie’nin 10 golcüsü… Emrah Hamurcu sizin için araştırdı ve yazdı.

2. Lig’den bir golcü geçti. Şimdi golleri onun öğrencileri atıyor. Gözde teknik adam Abdullah Avcı’yı dünüyle bugünüyle mercek altına aldık. Nasıl bir futbolcuydu, şimdi nasıl bir teknik direktör? Abdullah Avcı ile Avrupa futbolu, milli takım ve ligimizin yabancıları üstüne keyifli bir söyleşi yaptık.

Unutulmaz 10 başkan. Günahıyla, sevabıyla, skandallarıyla hafızalarımıza ya da gönüllerimize kazınanlar, gazete manşetlerine taşınanlar… Borga Engin’in kaleminden…

Manchester City özel dosyasına, Bora İşyar’ın kaleminden çıkma bir Adam Johnson incelemesi eşlik ediyor bu ay. Premiership tutkunları bayram edecek.

Ve Ali Murat Hamarat Almanya’da binlerce kişi önünde gerçekleşen bir mucizeyi tüm ayrıntıları ve geri planıyla derginin sayfalarına taşıdı. Mainz 05 Mucizesi!

Derginizin her sayfasında bir sürpriz bekliyor sizleri: Alan Shearer, Bebe, Alex Ferguson… Ve Premiership’de Aşk ve Seks dosyası… Ege Görgün yazdı.

GOAL bu ay bütün sayfalarıyla tam dergi pres yapıyor.

Hiç yorum yok: